Masaż dźwiękiem w grocie solnej
Jod jest niezwykle istotnym mikroelementem dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego brak powoduje nie tylko osłabienie i mniejszą odporność, ale bywa również powodem chorób.
Powiększające się zanieczyszczenie środowiska sprawia, że wiele osób cierpi na choroby dróg oddechowych, skóry, schorzenia naczyniowo – sercowe, ale również otyłość, cellulit, nerwice, depresje i zmęczenie, niedoczynność tarczycy.

Grota solna łączy w sobie walory zdrowotne z relaksacyjnymi.
Jej głównym celem jest odtworzenie w sztucznych warunkach nadmorskiego, lub powstałego w naturalnych grotach solnych mikroklimatu.
Ściany i podłoga groty wyłożone są specjalnie dobraną mieszanką soli, co tworzy wewnątrz pomieszczenia atmosferę o bardzo szerokich walorach terapeutycznych.

Jaskinia to również miejsce, gdzie osoby przemęczone lub z zaburzeniami wegetatywnego układu nerwowego znajdą spokój i odprężenie. Także osoby prowadzące intensywny tryb życia, szczególnie sportowcy, mogą się wzmocnić i zregenerować siły po intensywnym treningu.

Inhalacja w grocie solnej wspomaga leczenie:
*stanów zapalnych górnych dróg oddechowych, zatok, płuc i oskrzeli,
*schorzeń dermatologicznych, zapalenie skóry, łuszczyca,
*niedoczynności tarczycy,
*chorób układu krwionośnego,
*stanów pozawałowych, wyrównania ciśnienia tętniczego,
*schorzeń przewodu pokarmowego, nietypowego zapalenia jelita grubego, wrzodów żołądka i dwunastnicy,
*otyłości, przyspiesza metabolizm komórkowy.

Masaże dźwiękowe wykonywane w grocie solnej wzmacniają działanie jodu na organizm i tym samym kilkakrotnie wzmagają efekty pobytu w jaskini.
Specyficzny mikroklimat i nastrój groty ułatwiają i przyspieszają wejście w stan głębokiego relaksu, pozwalają w sposób wyjątkowy cieszyć się przenikającymi całe ciało, odprężającymi dźwiękami mis.

Masaże wykonywane są w jednej z najpiękniejszych grot solnych w Łodzi w NZOZ Centrum Medycyny Estetycznej i Rehabilitacji NOWA EUROPA Spa&Wellness  Łódź ; Al. Kościuszki 106/116

SEANSE W GROCIE SOLNEJ ODBYWAJĄ SIĘ :
Od poniedziałku do czwartku: w godzinach 9:00-do 20:00,
w piątki   - w godz.  9.00-19.00
w soboty - w godz.  9:00-14:00,

Zapisy:
 tel.:          (42) 256 87 87
 tel.:          (42) 689 94 40
 tel. kom:  +48  600 030 310