KontaktSylwia Ozimek


Łódź, Polska

tel. 504 048 101

e-mail: sylwiaozimek@wp.pl
skype: sylwianna71


O mnie


Muzyka - moja Miłość, grała w moim życiu od wczesnego dzieciństwa – najpierw głównie fortepianowa (matura w ogólnokształcącej szkole muzycznej w Łodzi), później terapeutyczna –– dzięki studiom muzykoterapii na Akademii Muzycznej.
 
Jednocześnie zawsze pociągała mnie wiedza niekonwencjonalna i naturalne metody terapii, co zaowocowało studiami w Szkole Psychotonicznej w Łodzi i wieloma dodatkowymi, pokrewnymi kursami (m.in. bioenergoterapii i duchowego uzdrawiania, astrologii, refleksologii, masażu klasycznego i orientalnych, reiki, leczenia dietą, SRT, Feng Shui, i in).
 
Te dwa nurty w 2001 r. połączyły się w moim życiu w jedno – „uzdrawianie muzyką” - jak można określić metodę masażu dźwiękiem, opracowaną przez niemieckiego fizyka - Petera Hessa, a którą wprowadziła do Polski Małgosia Musioł. 
 
 Od początku byłam zafascynowana dźwiękiem mis,  gongów i coraz bardziej zadziwiona ich dobroczynnym  wpływem na mnie, na moją rodzinę, otoczenie.
 Bóg tak prowadził, że - właściwie bez moich starań -  miałam możliwość poznawania metody w przeróżnych  odsłonach i okolicznościach, zapoznając z nią  ciekawych ludzi z różnych środowisk, z różnymi  problemami.
 Pracowałam prowadząc, najczęściej cykliczne, zajęcia  dźwiękowe z dziećmi i z dorosłymi m.in. w  stowarzyszeniu ONJATY, FERSO, Centrum Praw  Kobiet,  Centrum Jogi Integralnej, Akademii Nieoczekiwanego Rozwoju, w łódzkich edycjach Progesteronu, Akademii Muzycznej, Bio-Inter, MSP „Słyszę Serce”, obecnie w CEIRO i Centrum Naturoterapii i Relaksu „Na Gdańskiej”, in..
  
Bardzo dziękuję tym wszystkim miejscom, a właściwie ludziom, którzy je tworzyli/tworzą za możliwość podzielenia się moją Miłością oraz okazję zdobycia cennych doświadczeń, co zaowocowało pewnością, ale i pokorą podczas pracy z dźwiękiem.

Dziękuję również wszystkim moim przyjaciołom, którzy wspierali mnie- i nadal wspierają na tej drodze.

Gorące podziękowania należą się również Małgosi Musioł, za możliwość zapoznania się z tą piękną metodą, uczestniczenia w kursach doszkalających dla masażystów oraz obdarzenie specjalnym zaufaniem w postaci zaproszenia w 2005 r. do grona certyfikowanych nauczycieli masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa

Jako masażysta dźwiękiem pracuję również w swoim niebieskim (niebiańskim?) gabinecie, gdzie oprócz masaży indywidualnych prowadzę piątkowe „Zajęcia z misami i aniołami” oraz kursy masażu.

Zapraszam :)